HAKKINDA

       Desenli yer karoları,İlk olarak 19. yüzyıl başlarından itibaren Güney Fransa'da üretilmeye başlaşlanan desenli yer karosu üretimi daha sonra Avrupa kıtası ve özelliklede Akdeniz bölgesinde ki ülkelerde de yayğın hale  gelmiştir. Bahçeli evlerde, şık ve doğal görünümü ve verdiği serinlik efektinden dolayı yoğun olarak kullanılan, günümüzde ise elegans mekanların  şık, yenilikçi nezih ve en moda dekoratif zemin döşeme malzemesi olarak kullanılmaya başlanmıştır.

      Tamamen doğal malzemelerin karışımı, zengin anonim motif desenleri ve günümüzün estetiğine bezenerek, zanaatkarların sabırla tek tek el emeği ile mucizevi sonuçlar doğmuştur. Bahçeler, teraslar, evler estetik ve moderinasyonun birleşimi ile şık ve modern yaşam alanları  yer karoları ile renklenmeye başlamıştır.

     Yer çinileri,son yıllarda oldukça rağbet gören ve yükselen trend haline gelen, mekanlarda yenilikçi bir yaklaşım sunan Motaş karo yer çinileri farklı renk, model ve yüzey alternatifiyle tasarımcıların beğenisine sunulmuştur.

     Motaş karo desenli yer karoları, mekanlarda modern  desenleri ve çeşitli yüzey seçenekleriyle eski bir zanaatı yaşatmaya çalışıyor. Bu nedenle özel ve değişik olmayı hedefleyen, çevresinde doğanın sıcaklığını hissettirmek isteyen, zevklere seslenen bir ürün olma özelliğini gösteriyor.
 
     Karolar 20*20, 30*30, 40*40 ebatlarında üretiliyor.Bu karolar evlerin banyo, antre, yatak odası, restoran, mağaza, otel, ofis ve alışveriş merkezlerinde yer kaplamasında ideal bir ürün olarak rahatlıkla kullanılabiliyor.
 
   Karolar,kullanıldıkları alanlara estetik görünüm, desen yaratma imkanı, yüzey kaplaması olarak görsel bütünlük, ahşap ve doğal taşlarla kombine olabilme özelliği gibi kolaylıklar sağlar.